AC-ISX031-H120
Product information "AC-ISX031-H120"
Technical details
CMOS : SONY ISX031, 1/2,42 Zoll optisches Format mit 3 μm x 3 μm Pixelgröße
Connectors: Male FAKRA Z Connector
Current Consumption : ≤ 120mA @ 12V
F No.: F1.4
FPS: 30 FPS (Configurable by external framesync)
HDR (High Dynamic Range): 120dB
HFOV: 120.6°
ISP: SONY ISX031
LFM (LED Flicker Mitigation): Yes
Lens Mounting: 5-axis active adjustment with adhesive dispense
Objektabstand: 1M to infinity
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C